Stoły i akcesoria bilardowe
Zarobkowe i domowe urządzenia do gier.
polskienglish
Nie masz jeszcze konta?
ZAREJESTRUJ SIĘ

TWÓJ KOSZYK

Wartość: 0zł
Formy płatności

Jak zapłacić za zakupy w naszym sklepie?

W sklepie vita.biz.pl możliwe są różne formy płatności:
    1. Za zaliczeniem pocztowym - za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze - doręczycielowi lub na poczcie.
    2. Przelewem przed dostawą.
    3. Przelewem online za pośrednictwem serwisów :   PayPal i Dotpay
    4. Kartą kredytową: Visa, MasterCard, American Express, , JCB,  i Diners Club.
    5. Gotówką w przypadku osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy.

Płatność przelewem przed dostawą:

Płatność może być dokonana w PLN, USD, EURO .
Bank PEKAO S.A. II/O Gdańsk. SWIFT (BIC): PKOPPLPW

  • konto PLN:  58 1240 1268 1111 0000 1543 0724
  • konto USD: 44 1240 1268 1787 0010 0872 4415
  • konto EUR: 77 1240 1268 1978 0010 2381 6395

Płatność kartą kredytową 

Zapłata kartą płatniczą nie jest realizowana w sklepie "vita.biz.pl" Dla zapewnienia bezpieczeństwa obsługa tej transakcji jest przekazywana automatycznie do renomowanego usługodawcy w tym zakresie.
Po wybraniu tej formy płatności Twój komputer rozłączy się z naszym serwisem i połączy się ze stroną autoryzacyjną usługodawcy (Dotpay ,PayPalPayByNet) Zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. Transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a firmą rozliczeniową , poza sklepem vita.biz.pl  Serwis transakcyjny Dotpay ,PayPal   jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo podawanych danych nie dopuszcza jakiejkolwiek możliwości połączenia poprzez nasz serwis. 

Połączenia z serweremi usługodawców ( Dotpay ,PayPal ) zrealizowane jest przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. Masz dzięki temu pewność, że podane przez Ciebie informacje są tajne i bezpieczne. 

Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.
Twoja karta zostanie obciążona dopiero w momencie, gdy zamówiony przez Ciebie towar zostanie przez nas do Ciebie wysłany. Autoryzacja polega na tym, że  Dotpay ,PayPal rezerwuje na rachunku Twojej karty kwotę równą wartości złożonego zamówienia, nie obciążając rachunku. Kwota zamówienia jest pobierana z rachunku dopiero po wysłaniu paczki. Jeżeli na swoim Koncie zobaczysz informację Zamówienie Wysłane, to znaczy, że Twoja karta zostanie obciążona kwotą zamówienia. 

Uwaga - dla przeprowadzenia transakcji Twoja przeglądarka musi umożliwiać szyfrowanie danych przy pomocy 128 bitowego klucza.
Akceptowane są płatności dokonywane kartami systemów płatniczych VISA International i Europay/Mastercard International, dopuszczonymi do realizacji transakcji w Internecie.


Przelew Online -  Dotpay i PayPal  

Transakcje obsługiwane przez  Dotpay i PayPal  zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


« Powrót